Ana sayfa ÜrünlerTrafo Test Cihazları

RSBTC-IV Trafo Test Cihazları Yüksüz ve Yüksüz Güç Analizörü

Çin Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Sertifikalar
Bu Ocak ayında bir transformatör test tezgahı aldım. Gerçekten çok kaliteli, çok kararlı çalışıyor.

—— Mahmoud

RISING'in Röle Test Cihazını seçtiğim için şanslıyım.

—— Mr.Abdul

Uzun bir süre göz önüne alındığında daha sonra RISING'den bir TTR sipariş etti.İyi, kaliteli, gelişmiş, akıllı ve güzel görünüm

—— Mr.Shazab

Ben sohbet şimdi

RSBTC-IV Trafo Test Cihazları Yüksüz ve Yüksüz Güç Analizörü

RSBTC-IV Transformer Testing Equipment Load and No Load Power Analyzer
RSBTC-IV Transformer Testing Equipment Load and No Load Power Analyzer RSBTC-IV Transformer Testing Equipment Load and No Load Power Analyzer

Büyük resim :  RSBTC-IV Trafo Test Cihazları Yüksüz ve Yüksüz Güç Analizörü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: RISING
Sertifika: ISO CE
Model numarası: RSBTC-IV

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Ambalaj bilgileri: Ahşap paketi
Ödeme koşulları: L / C, L / C, D / A, D / P, T / T, MoneyGram, Western Union,
Yetenek temini: Ayda 500 set
Detaylı ürün tanımı
Geçerli aralık: 0,5A-60A Ölçüm hassasiyeti: 0.2 sınıf
Voltaj alanı: 10V-650V Frekans Aralığı: 40-65Hz
Güç girişi: AC 220 V ± 10%
Vurgulamak:

automatic power analyzer

,

dielectric loss tester

RSBTC-IV Trafo Test Cihazları Yükü ve Yüksüz

Güç Analizörü (Masa tipi)

Ürün Açıklaması

RSBTC-IV Güç Analizörü, sadece transformatör yüksüz ve yük parametrelerini ve sıfır dizi empedans parametrelerini ölçmek için şirketimiz tarafından titizlikle araştırılmış ve geliştirilmiş yüksek hassasiyetli bir cihazdır. Yüksüz akım, yüksüz kayıp, kısa devre kaybı, empedans voltajı, harmonik içeriği, sapma oranı ve çeşitli transformatörlerin bir dizi diğer parametresine hassas ölçüm yapabilir.

Özellik / Fonksiyon

1. yüksüz akım ölçebilir, yüksüz kaybı, kısa devre gerilimi, kısa devre (yükleme) trafo kaybı.

2. Harmonik testi yapabilir ve 31. harmonikleri analiz edebilir.

3. Cihaz otomatik olarak aralık değiştirme yapabilir, voltaj ve akım aralığının genişliğini ölçmeye izin verebilir, ayrıca kablolamayı basitleştirebilir.

4. Üç fazlı transformatörün yüksüz ve yük testi için, cihaz kablolamanın doğru olup olmadığını otomatik olarak belirleyebilir ve üç fazlı voltaj ve akımın vektör diyagramını görüntüleyebilir.

5. Tek bir set, tam akım altında kapasitesi 1.000kVA'dan az olan dağıtım transformatörünün yük testini bitirebilir; aynı zamanda kapasitesi 1/3 anma akımı altında 3.150kVA'dan daha düşük olan dağıtım transformatörünün yük testini de yapabilir (anma akımının üçte birinden az, cihaz anma akımı altında yük kaybı parametresini hesaplayabilir).

6. Tüm test sonuçları otomatik olarak kalibre edilir. Cihaz otomatik olarak aşağıdakileri yapabilir: Daha yüksek test hassasiyeti elde etmek için dalga formu kalibrasyonu, sıcaklık kalibrasyonu, nominal gerilimin kalibrasyonu, nominal akımın kalibrasyonu ve diğer birçok kalibrasyon.

7. 320 × 240 geniş ekran, parlak LCD ekran, saf Çin menüsü ve çalışma ipuçları enstrümanın dost insan-makine etkileşimi gerçekleştirmek. Dokunmatik tuşlar işlemi kolaylaştırır ve parlaklık kontrollü geniş sıcaklık aralıklı LCD, tüm mevsimlerde kullanılmasını sağlar.

8. Kullanıcılar, cihazda test edilen nesnelerin 40 parametre setini önceden ayarlayabilir, bu parametreler istendiği zaman silinebilir ve eklenebilir, bu da kullanımını oldukça kolaylaştırır.

9. Bu otomatik olarak test verilerini kaydetmek ve test sonuçlarını kaydetmek ve yönetmek için gerçek zamanlı elektronik saat ile donatılmıştır.

10. Panel tipi termal yazıcı hızlı bir şekilde test sonuçlarını yerinde yazdırabilir.

11. elektrik kesintisi depolama ve veri tarama fonksiyonları vardır (test nesne ayarı, ölçüm sonucu, test süresi, vb), ve 500 takım test sonucu verileri kaydedebilirsiniz ve veri iletimi için bilgisayara bağlanabilir.

12. Ölçüm aralığını genişletmek için harici olarak voltaj transformatörüne ve akım transformatörüne bağlanabilir ve test edilen nesneyi herhangi bir parametre ile ölçebilir.

İletişim bilgileri
Wuhan Rising Electric Co., Ltd.

İlgili kişi: Jason

Tel: +8613036102793

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)