Ana sayfa

Wuhan Rising Electric Co., Ltd.

Çin Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Sertifikalar
Bu Ocak ayında bir transformatör test tezgahı aldım. Gerçekten çok kaliteli, çok kararlı çalışıyor.

—— Mahmoud

RISING'in Röle Test Cihazını seçtiğim için şanslıyım.

—— Mr.Abdul

Uzun bir süre göz önüne alındığında daha sonra RISING'den bir TTR sipariş etti.İyi, kaliteli, gelişmiş, akıllı ve güzel görünüm

—— Mr.Shazab

Ben sohbet şimdi

Wuhan Rising Electric Co., Ltd.

1 2 3 4 5
Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Wuhan Rising Electric Co., Ltd. Wuhan Rising Electric Co., Ltd.
Üretim Atölyesi Üretim Atölyesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : < 10%
Wuhan Rising Electric Co, Ltd 2 0 0 6, Ulusal Yüksek Teknoloji Geliştirme bölgesinde yer almaktadır - Wuhan Doğu Göl Geliştirme bölgesi. Biz yüksek gerilim test ekipmanları ve ilgili enstrümantasyon araştırma almak bir yüksek teknoloji işletmeleri, geliştirme, üretim ve yönetim kuruluşun başlangıç ​​noktası olarak. kullanıcılarımız elektrik, demiryolu, metalurji endüstrisi, iletişim endüstrisi, ordu ve savaş endüstrisi, vb dahil.

Şirket kurulduğundan beri, biz "yenilikçi, verimli, titiz, gerçekçi" iş politikası tutun, bizim yönetim insan odaklı fikri ima, modern kurumsal doğrultusunda şirketin yapısı kurmak. Ürünlerin kalitesi en önemli şeydir. Yüksek güvenilirlik ürünlerinin kalitesini sağlamak için ISO 9 0 0 1 kalite yönetimine kesinlikle uyuyoruz.K sıkı kalite kontrol ve özenli müşteri hizmetine adanmış, deneyimli personelimiz ihtiyaçlarınızı görüşmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamak için her zaman mevcuttur. , biz farklı gereksinimleri karşılamak için yeni ürünler geliştirmek için büyük çaba sarf ediyoruz. 2 0 1 9, biz bağımsız olarak APP akıllı bulut platformu ve akıllı fabrika kontrol sistemi geliştirdi, hangi başarıyla büyük yerli listelenen işletmelerin faaliyete geçti , ve Afrika, Orta Doğu ülkeleri.
Bizim inanç "hızlı düşünme, keskin yenilik" olduğunu. Biz karşılıklı yarar ilkesine uygun, iyi bir üne kurmak için müşteri kazan-kazan işbirliği. Biz sıcak bizimle işbirliği ve daha iyi bir gelecek yaratmak için müşteriler edilir.